Twoim niezastąpionym partnerem w świecie zakładów sportowych i kasyn online w Polsce jest bukmacher Mostbet. Nasze drzwi są zawsze otwarte dla najbardziej wymagających graczy, którzy znajdą wysokie kursy, różne bonusy, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prostą rejestrację i szybkie wypłaty. Nasza wygodna aplikacja mobilna od Mostbet pomoże Ci nie przegapić ważnych momentów gry. Wejdź teraz i wygraj!
Michał Muchowicz - ściągnięte
Katarzyna Jessa_ściągnięte
Ewa Weinar SPRM

radca prawny Michał Muchowicz

Pełnomocnik Centrum Mediacji i Arbitrażu ustanowiony przez walne zebranie członków Stowarzyszenia Prawników Rynku Rynku Motoryzacyjnego, partner zarządzający w Kancelarii Książkiewicz Muchowicz Kancelaria Radców Prawnych spółka partnerska. Od 2015 świadczy kompleksową pomoc prawną klientom z branży motoryzacyjnej. Obsługiwał jedną z większych grup motoryzacyjnych w Polsce. Udzielał także pomocy prawnej warsztatom naprawczym, ASO oraz wypożyczalniom samochodowym. Doradza dealerom w zakresie roszczeń wynikających z rękojmi i gwarancji. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych, w tym z zakładami ubezpieczeń. Mediator i negocjator.

radca prawny Paweł Tuzinek

Radca prawny Związku Dealerów Samochodów od 2010 roku. Od 2018 roku prezes Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego. Ekspert i praktyk w dziedzinach prawnych dotyczących sprzedaży pojazdów i usług serwisowych. Świadczy pomoc prawną przedsiębiorcom na rynku dystrybucji pojazdów, odpowiadając na bieżące problemy prawne tej branży. Opiniował niemal wszystkie nowe umowy dealerskie i stale opiniuje ogromną większość dokumentów kierowanych do sieci dealerskich przez importerów, towarzystwa ubezpieczeniowe, banki i inne podmioty. Na bieżąco uczestniczy w procesach tworzenia prawa, przygotowując opinie, stanowiska i postulaty w imieniu branży dealerskiej.

694-246-921 p.tuzinek@zds.org.pl

adwokat Katarzyna Jessa

Senior Associate w Gekko Taxens M. Sobońska-Szylińska i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. Adwokat i mediator Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Świadczy usługi bieżącego doradztwa na rzecz podmiotów z branży leasingowej, motoryzacyjnej, finansowej oraz w obszarze nieruchomości i budownictwa. Specjalizuje się w prowadzeniu sporów sądowych i pozasądowych ze szczególnym uwzględnieniem sporów cywilnych i gospodarczych. Reprezentuje Klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, a także przed Sądem Arbitrażowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej oraz przed Krajową Izbą Odwoławczą.

radca prawny Ewa Weinar

Radca prawny specjalizująca się w zagadnieniach prawa cywilnego oraz prawa gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa konkurencji. Doradza we wszystkich aspektach związanych z polskim i unijnym prawem konkurencji m.in.: w zakresie karteli, porozumień wertykalnych, nadużycia pozycji dominującej. Zajmuje się także sprawami z zakresu czynów nieuczciwej konkurencji, nieuczciwych praktyk rynkowych. Świadczy doradztwo zarówno na rzecz podmiotów krajowych, jak i międzynarodowych. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych, włączając w to specyfikę prowadzenia sporów gospodarczych.

501-284-759 ewa.weinar@wlaw.pl

Top