Twoim niezastąpionym partnerem w świecie zakładów sportowych i kasyn online w Polsce jest bukmacher Mostbet. Nasze drzwi są zawsze otwarte dla najbardziej wymagających graczy, którzy znajdą wysokie kursy, różne bonusy, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także prostą rejestrację i szybkie wypłaty. Nasza wygodna aplikacja mobilna od Mostbet pomoże Ci nie przegapić ważnych momentów gry. Wejdź teraz i wygraj!

Centrum Mediacji i Arbitrażu przy Stowarzyszeniu Prawników Rynku Motoryzacyjnego zostało powołane w celu umożliwienia pojednawczego zakończenia sporów powstałych na rynku motoryzacyjnym – zarówno pomiędzy działającymi w tej branży przedsiębiorcami, jak i pomiędzy przedsiębiorcami i konsumentami.

 

Mediacja to alternatywna dla sądownictwa powszechnego, efektywna i oszczędzająca czas oraz pieniądze, metoda rozwiązania sporów, która pozwala stronom na rozwiązanie ich problemu przy jednoczesnej możliwości pozostania w partnerskich stosunkach, na podstawie wypracowanego porozumienia.

 

Centrum Mediacji i Arbitrażu przy SPRM prowadzi mediacje sądowe (na podstawie postanowienia sądu kierującego strony do mediacji) i pozasądowe (mediacja jest wówczas prowadzona na podstawie umowy). Centrum świadczy pomoc w rozwiązywaniu konfliktów, przy udziale mediatorów, będących jednocześnie radcami prawnymi i adwokatami. Nasi Mediatorzy dają gwarancję rzetelnego, terminowego i sprawnego przeprowadzenia postępowań mediacyjnych. 

 

Centrum Mediacji i Arbitrażu przy Stowarzyszeniu Prawników Rynku Motoryzacyjnego zostało powołane uchwałą Walnego Zgromadzenia Członków SPRM z dnia 5 października 2020 roku. W chwili obecnej CMiA przy SPRM świadczy jedynie mediację. Uruchomienie sądu polubownego planowane jest w drugiej połowie 2021 roku.

Kontakt do Pełnomocnika Centrum:

Michał Muchowicz

+ 48 793 667 775

cmia@sprm.org.pl

Top