Portal www.moto-prawo.pl we współpracy z kancelarią M. Krotoski Adwokaci i Radcy Prawni ma przyjemność zaprosić do udziału w konkursie z zakresu prawa motoryzacyjnego.

 

Udział w konkursie to doskonała szansa, aby sprawdzić swoją wiedzę z zakresu różnych dziedzin prawa związanego z motoryzacją, przede wszystkim:
✅ prawa cywilnego
✅ prawa administracyjnego
✅ prawa karnego.

 

Zadaniem uczestników w ramach I etapu będzie rozwiązanie internetowego testu online składającego się z 40 pytań z jednym poprawnym wariantem odpowiedzi. Test internetowy rozwiązać można w okresie od 5 do 10 listopada 2019 r.

 

Pięć najlepszych osób wyłonionych w I etapie, będzie miało możliwość rozwiązania kazusu w siedzibie Kancelarii w Poznaniu, a Jury konkursowe na podstawie prac wyłoni zwycięzców.

 

Uczestnikami konkursu mogą być studenci II, III, IV oraz V roku a także absolwenci prawa, którzy ukończyli studia do roku przed finałem konkursu (koniec listopada 2019 r.)

 

❗❗ Aby wziąć udział w I etapie konkursu należy wysłać swoje zgłoszenie na adres e-mail: konkurs@krotoski-adwokaci.pl do dnia 4 listopada 2019 r. do godziny 23:59.

 

W zgłoszeniu należy wskazać: imię, nazwisko, uczelnię, rok studiów, kontaktowy adres e-mail, numer telefonu kontaktowego.

 

Nagrodą główną w konkursie jest możliwość odbycia stażu w Kancelarii M. Krotoski Adwokaci i Radcy Prawni sp. k. Za zajęcie pierwszego, drugiego oraz trzeciego miejsca przewidziane są także nagrody finansowe w formie voucherów do księgarni prawniczej o wartości 300 zł dla laureata I miejsca, oraz po 100 zł dla laureatów II i III miejsca.

 

Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: https://www.krotoski-adwokaci.pl/o-nas/aktualnosci/konkurs-wiedzy-o-prawie-motoryzacyjnym.